Ripsmete parandamine ja kasv

Professionaalse Lashcode'i seerumiga luba endale parimat, et tugevdada, suurendada volüümi ja soodustada ripsmete kiiremat kasvu!

Telli nüüd
lashcode

Ripsmete parandamine ja kasv

Volüüm

Suurenda volüümi ja paksuse saavutamiseks ripsmete pikkust

Hooldus

Toidab, parandab ja tugevdab nõrku ja õhukesi ripsmeid

Aplikaator

Täpne aplikaator, mis hõlbustab seerumi igapäevast kasutamist

01Mõjud

Pikemad,
paksemad ja täiuslikumad ripsmed

Lashcode - enne

Lashcode’i seerum tagab intensiivse niisutuse, sügava toitmise ja parandamise. See muudab folliikulid tugevamaks ja elustab ripsmeid, hoides ära hõrenemise ja mahu suurenemise. Seerum katab iga ripsme siidise kaitsekattega.

See muudab ripsmed nähtavalt tugevamaks, paksemaks ja pikemaks - esimesed märgatavad tulemused ilmnevad vaid 2 nädala jooksul. Anna oma ripsmetele parimat ja naudi vapustavaid ja loomuliku välimusega tulemusi!

Lashcode

Lashcode
Eyelash Serum

Telli nüüd
Lashcode’i täpsusaplikaator

02

Täpsusaplikaator kiire, lihtne kasutus

Kui hoolitsed oma ripsmete eest, tee seda õigesti. Lashcode’i seerumi aplikaator ühendab ergonoomika hoolikalt kujundatud kujuga, mis tähendab, et selle toote pealekandmine on kiire ja lihtne. Vapustavad ripsmed vaid mõne sekundiga? Lashcode’i abil on see võimalik.

Harja suurus võimaldab sul seerumit kanda täpselt mööda ripsmepiiri, otse juurte juurde, mille jaoks on vaja ainult ühekordset pealekandmist. Ei määri, ei tekita probleeme.

Lashcode’i täpsusaplikaator
Lashcode’i uuenduslik koostis

03

Uuenduslik
koostis
kvaliteetsed koostisosad

Sinu igapäevase rutiini jaoks on hädavajalik Lashcode’i seerumi koostis, loodusest inspireeritud lahendus, millele annavad hoogu kaasaegse kosmetoloogia uusimad avastused.

Ripsmete toitmise eest vastutavad looduslikud toitained on ühendatud peptiididega, mis keskenduvad ripsmete kasvu ja taaselustamise edendamisele. Just seda vajavadki sinu ripsmed! Kanna neist parimat hoolt.

04

Peamised
koostisosad
Lashcode’i seerum
Lashcode’I koostisosad - soja- ja nisuiduekstraktid
Lashcode’I koostisosad - soja- ja nisuiduekstraktid

SOJA - JA NISUEKSTRAKTID - tagavad ripsmete sügava parandamise. Toidavad ja viimistlevad tekstuuri ning säilitavad niisutuse. Soodustavad ripsmete kasvu ning hoiavad ära hõrenemise ja vananemise.

Lashcode’i koostisosad - baicalein
Lashcode’i koostisosad - baicalein

BAICALEIN - Baikali tihasheinaekstrakt. Sisaldab flavonoide, mis viivitavad vananemist ja loovad ripsme pinnale mikroskoopilise kaitsekilbi. Tuntud loodusliku UV-filtrina.

Lashcode’i koostisosad - arginiin
Lashcode’i koostisosad - arginiin

ARGINIIN - looduslik aminohape, mis suudab ripsmeid tõhusalt niisutada. Hõlbustab toitainete transporti folliikulitesse. Stimuleerib ripsmete kasvu ja võitleb ripsmete kadumisega.

Lashcode’i koostisosad - peptiidid
Lashcode’i koostisosad - peptiidid

PEPTIIDIDE KOMPLEKS - soodustab keratiini sünteesi, mis on ripsmete peamine koostisosa, parandades ja taastades karvu. Kiirendab ripsmete pikendamise loomulikku protsessi, tugevdades neid. See jätab need volüümikamaks.

Lashcode
Eyelash Serum

Telli nüüd

05

Vapustavad ripsmed
vaid kolme sammuga
Komfortowe stosowanie

Hoolitse oma ripsmete eest nagu proff. Nüüd on see võimalik tänu meie täpsele aplikaatorile, mis on ühendatud hoolikalt valitud koostisosadega. Lashcode'i koostis toimetab olulised toitained otse ripsmete folliikulitesse.

Samm-sammuline pealekandmine:
  • Eemalda meik ning puhasta ripsmed ja silmalaud mustusest.
  • Jaota täpsusaplikaatoriga õhuke osa seerumist piki ripsmete üla- ja alajuuri.
  • Korda seda protsessi iga päev enne magamaminekut.

Ripsmete pikendamise ravi pole kunagi varem olnud nii lihtne! Sinu vapustav välimus on vaid kolme sammu kaugusel. Kasuta Lashcode’i seerumit igapäevaselt ja hoolitse oma ripsmete eest parimate koostisosade jõul.

Lashcode Makeup
Lashcode eyelash serum

Kas soovid veelgi vapustavamaid ripsmeid?

Proovi Lashcode’i ripsmetušši

Meie seerum on esimene samm täiusliku pilgu poole. Täienda oma välimust, kasutades Lashcode’i ripsmetušši, mis mitte ainult ei suurenda ripsmete taaselustavat võimet, vaid muudab selle mõju ka ilmsemaks. See suurendab ripsmete pikkust, paksust ja värvi vaid ühe pealekandmisega.

Vali ideaalne lahendus, mis on loodud spetsiaalselt ripsmete hoolduseks ja määratlemiseks!

Lisateave

Lashcode mascara

06

FAQ Mida
peaksid teadma
Lascode Serum Packshot
Millest valmistatakse Lashcode’i seerumit?
INCI:
Aqua, Myristoyl Pentapeptide-17, Myristoyl Hexapeptide-16, Propanediol, Arginine, Lactic Acid, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Chloride, Alcohol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Ethyl Tafluprostamide, Citric Acid, Triethanolamine.
Kui pikk on Lashcode’i seerumi säilivusaeg?
Lashcode ripsmete seerum säilitab kõik oma omadused 2 aastat pärast valmistamiskuupäeva. Pärast esmast avamist võib seerumit kasutada kuni 12 kuud.
Milline aplikaator on Lashcode’i seerumil?
Lashcode’i seerumil on peenike täpne aplikaator. Suurus ja kuju võimaldavad seerumi kanda täpselt sinna, kus see peaks olema, samuti on seda silmade lähedal lihtne ja ohutu liigutada. Selle ots aitab tõhusalt peale kanda väiksema koguse seerumit, mis on toote tõhusaks toimimiseks hädavajalik.
Millised on regulaarse Lashcode’i kasutamise kasud?
Lashcode hoolitseb ripsmete eest alates esmakordsest kasutamisest. Koostisosad tungivad läbi naha, et jõuda folliikuliteni ja hakkavad töötama seestpoolt. See paneb ripsmeid kasvama pikaks, paksuks ja tumedamaks. Luues iga ripsme ümber kaitsekatte, hoiab Lashcode ära rabeduse, hõrenemise ja purunemise. Pärast paari kasutamist on ripsmed märkimisväärselt paksemad, pikemad ja tugevamad. Seerum parandab ripsmete vastupidavust ja valmistab need ette suurepäraselt igapäevaseks meigiks Lashcode’i ripsmetuššiga.
Kas Lashcode annab mulle kiiremini tulemusi, kui kasutan seda sagedamini?
Ei, see pole nii. Lashcode’i seerumit tuleb kasutada vastavalt juhistele, mis tähendab, et seda tuleb peale kanda üks kord päevas puhtale ja kuivale silmalaudele otse ripsmejuurte juurde. Seerumi sagedasem kasutamine selle toime saamist ei kiirenda.
Privaatsuseeskirjadest

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saate oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Kas annate nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuseeskirjadest