Toimed, mis hämmastavad sind

  • kõrgeima kvaliteediga looduslikud koostisosad
  • täiuslik efekt vaid ühe kihiga
  • pikendatud, paksenenud ja kaardus ripsmed
  • ainulaadne, ripsmeid hooldav koostisli>

 Võta meiega ühendust

Lashcode’i kohta

Lashcode on naistele pühendatud kaubamärk. Töötame pidevalt selle nimel, et saavutada parem tunnustus kogu maailmas. Meie ripsmete seerum ja ripsmetušš tagavad, et saate nautida oma vapustavat pilku tänu tipptasemel koostisosadele, mis toidavad ja kaunistavad. Oleme juba võitnud tuhandete naiste usalduse üle kogu maailma. Meie toodetest on saanud parimate meigikunstnike must-have - sest Lashcode pakub ületamatut kvaliteeti.

Kas soovid rohkem teada saada?

Vastame hea meelega kõigile teie küsimustele. Enne meiega ühendust võtmist tutvuge palun FAQ jaotisega, mis sisaldab koostisosade loetelu ja kasutusjuhiseid. Kui te siiski ei leia teavet, mis teid huvitab, võtke julgelt ühendust meie Eesti-põhise tugikeskusega. Täitke vorm ja me vastame kõigile teie küsimustele 24 tunni jooksul.

Samuti saate valida oma riigi jaoks sobiva keeleversiooni, klõpsates veebisaidi paremas ülanurgas oleval lipu ikoonil.

LEVITAJA:
TRENDMARKT Sp. k.
al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska
MAKSU ID: 5252901461
KRS: 0001037722
REGON: 521563197
+48731577772
support@lashcode.ee

Privaatsuseeskirjadest

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saate oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Kas annate nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuseeskirjadest