Toimed, mis hämmastavad sind

  • kõrgeima kvaliteediga looduslikud koostisosad
  • täiuslik efekt vaid ühe kihiga
  • pikendatud, paksenenud ja kaardus ripsmed
  • ainulaadne, ripsmeid hooldav koostisli>

 Liitu meiega

Oled kutsutud meiega koostööd tegema toodete müümise või reklaamimise kaudu. Täida vorm ja me võtame sinuga ühendust.

Tutvuge Lashcode’iga

Lashcode on naistele pühendatud kaubamärk. Töötame pidevalt selle nimel, et saavutada parem tunnustus kogu maailmas. Meie ripsmete seerum ja ripsmetušš tagavad, et saate nautida oma vapustavat pilku tänu tipptasemel koostisosadele, mis toidavad ja kaunistavad. Oleme juba võitnud tuhandete naiste usalduse üle kogu maailma. Meie toodetest on saanud parimate meigikunstnike must-have - sest Lashcode pakub ületamatut kvaliteeti.

Liituge meiega!

Kas te müüte või kasutate ilutarbeid professionaalselt? Kas olete esteetik, ilusalongi omanik või kosmeetika jaemüüja? Kas müüte oma tooteid erinevatel turuplatvormidel või haldate veebipoodi? Kui soovite laiendada oma valikut Lashcode'i toodetega, siis vastame hea meelega kõigile teie küsimustele. Võtke ühendust meie Eesti tugikeskusega, et tutvuda meie koostöötingimustega. Ootame teie sõnumit! Samuti saate valida oma riigi jaoks sobiva keeleversiooni, klõpsates veebilehe paremas ülanurgas oleval lipu ikoonil.

Privaatsuseeskirjadest

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saate oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Kas annate nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuseeskirjadest